Domov > Novinky > Obsah
Charakteristika horčíkovej zliatiny
- Sep 05, 2017 -

Praktický kovový je najľahší kov, podiel horčíka je približne 2/3 z hliníka, je železo 1/4. Je to najľahší kov praktické kovov, vysokej pevnosti a veľmi pevné.

Rozsah žiadosti: zliatiny horčíka je široko používaný v prenosných zariadení a automobilového priemyslu dosiahnuť ľahký.

Podiel horčíkových zliatin je ťažšie ako plast, ale pevnosť a pružnosť jednotková hmotnosť je vyššia ako u plast, tak v prípade rovnakej pevnosti komponentov, častí zliatiny horčíka môže byť tenší a ľahší ako plast. Okrem toho, pretože horčíkových zliatin vyšším osobitná sila ako hliník a železo, môžu znížiť hmotnosť hliníka alebo železa komponenty bez zníženia pevnosti súčastí.

Rozsah pôsobnosti: mobilný telefón, veľkosť obrazovky LCD na notebooku zvyšuje každý rok a zliatiny horčíka sa používajú v ráme rovnátka a späť shell.

Prenos tepla: Hoci zliatiny horčíka Tepelná vodivosť je menšia než hliníkovej zliatiny, ale ako plastové desiatky krát krát vyššia, preto horčíkovej zliatiny používané v elektrických výrobkov, môžete efektívne distribuovať vnútorného tepla mimo.

Rozsah použitia: zliatiny horčíka sa používajú na črevá a chladičov, ktoré produkujú vysoko-teplota počítačov a projektory. Použitie horčíkových zliatin na kryte televízie môže byť vykonané bez chladiacich otvorov.


Dvojica: Meď použitie

Ďalšie: nie