Domov > vedomosti > Obsah
Použiť klasifikáciu medené rúrky
- Sep 05, 2017 -

Medené rúrky, tiež známy ako medené rúrky, neželezných kovových potrubí je potlačené a ťahané bezšvíkových rúr. Medená rúrka má silné, odolné voči korózii vlastnosti a stávajú moderné dodávateľ vo všetkých bytových komerčné vodovodné potrubie, Kúrenie, chladiace potrubia inštalované prvou voľbou. Medené rúrky s použitím môžu byť klasifikované ako všeobecne medenej rúrky, kyslík medené trubice, pozinkované medené rúrky, metrické medené rúrky, drôty, plášť, valec rúrka, hĺbkové vrty trubice, automobilový potrubia, transformátor trubice, zvárané tenkostenných rúr, zváranie zvláštne-formoval potrubia a špirálové medené rúrky.

(1) všeobecné medené trubice: všeobecne medenej rúrky používané na prepravu nízkotlakové tekutiny. Vyrobené z q195a, q215a a q235a ocele. Môžu byť vyrobené aj z iných mäkkej ocele, ktorá je zvára. Medené rúrky vykonávať tlak vody, ohýbanie, sploštenie a ďalšie experimenty, na kvalitu povrchu má určité požiadavky, zvyčajne 4-10m, dĺžky dodávky často vyžadujú pevnú vládca (alebo double nohy) doručenie. Špecifikácia medených rúr je nominálny kaliber (mm alebo palcoch) nominálnou kalibru sa líši od skutočných, medené rúrky podľa klauzula steny husté má bežné medené rúrky a zhrubnuté copper tube dvoch druhov, medené rúrky sa vydelí formulári koniec trubice a vlákno a bez vlákno dvoch druhov.

(2)-vháňania kyslíka medenej rúrky: používaná ako oceľ-výroba kyslíka potrubia, všeobecné použitie malý-kaliber zváranie medených potrubí, špecifikácie 3/8 palca - 2 palce osem druhov. Vyrobené z 08, 10, 15, 20 alebo q195-q235 oceľové pásy. Aby sa zabránilo korózii, niektoré aluminizing liečby.