Cieľ z vysokej čistoty medi

Cínová meď s vysokou čistotou vyrobená v Číne za lacnú cenu Jednoduché zavedenie ciele s mokrým rozprašovaním Rýchlosť rastu častíc sa v závislosti od cieľového materiálu značne líšila. Častice rastúce na 300 nm až 5 mm majú zvyčajne jeden z dvoch rôznych tvarov. Kompaktné častice s takmer ...

Zaslať požiadavkuChat Now

Cínová meď s vysokou čistotou vyrobená v Číne za lacnú cenu

Jednoduché zavedenie medeného rozprašovacieho cieľa

Rýchlosť rastu častíc sa značne líšila v závislosti od cieľového materiálu. Častice rastúce na 300 nm až 5 mm majú zvyčajne jeden z dvoch rôznych tvarov. Kompaktné častice s takmer sférickým tvarom sa vyrábali rozprašovaním z grafitu, titánu, wolfrámu a nehrdzavejúcej ocele, zatiaľ čo vláknité fraktálne častice, ktoré sa tvorili pri rozprašovaní hliníkových a medi cieľov.

Špecifikácia:

Meno Produktu

Cieľ spriadania z medi

Skladové číslo

GX100

zloženie

Cu

priemer

100mm

Hrúbka

4mm

čistota

> 99,999%

Kazifikácia cieľov medi s vysokou čistotou

Medené ciele majú rovinné a rotačné ciele, rovinné medené ciele sú listy, guľaté, štvorcové, atď. Medené cievky sú rúrkové, aj keď majú vyšší pomer použitia, je ťažké spracovať. Vysoko čistá meď musí byť vytlačená, , tepelné spracovanie, obrábanie a iné spôsoby spracovania na dosiahnutie hotových rotačných cielených produktov. Použitie medeného terča ako belows: Dc diódové rozprašovanie, trojpólové rozprašovanie, štyri splash, rf rozprašovanie, cielené rozprašovanie, naprašovanie iónovým lúčom, magnetronové naprašovanie atď. ., môžu byť pokovované reflexné fólie, vodivý film, polovodič, kondenzátor fólie, dekoratívne fólie, ochranný film, integrované obvody a LED, atď. V porovnaní s iným cieľom, nízka medená cieľová cena je prvou voľbou pri stretnutí funkcie povlaku.

aplikácia

Metalurgický dezoxidátor

Materiály odolné voči vysokej teplote

Ako brúsne nástroje sa dajú použiť brúsne nástroje, ako brúsne kotúče, brúsne kamene, brúsna hlava, piesková dlaždica atď.

výhody

Odolnosť proti korózii, vysoká pevnosť, vysoká tvrdosť

Dobrá odolnosť voči opotrebovaniu, odoláva nárazom

Stabilný chemický výkon, vysoká tepelná vodivosť, vysoko odolná teplota

FAQ

Otázka: Ako sa vysporiadať s prijatými dielmi, keď sa zistí, že sú v nekvalitnej kvalite?

Odpoveď: Uistite sa, že všetky naše produkty sú QC úplne skontrolované a prijaté s kontrolnou správou pred doručením. Vo všeobecnosti neexistuje žiadna nezhoda. V prípade nesúladu a zistené chyby boli spôsobené našimi spoločnosťami, zabezpečíme opravu alebo vykonanie správnych častí pre vás. Sme Alibaba dodávateľom obchodnej záruky, poskytne vám maximálnu ochranu.

Otázka: Čo je to MOQ?

Odpoveď: Zvyčajne neustanovujeme MOQ, ale čím viac, tým lacnejšie. Okrem toho sme pripravení vytvoriť prototyp alebo vzor pre klientov, aby sme zabezpečili štandard kvality.

Otázka: aký druh platobných podmienok je akceptovaný?

Odpoveď: Pre malú objednávku, 100% T / T platbu pred výrobou

Pri veľkej objednávke, 40% vkladu, môže byť zostatok zaplatený pred doručením.

Otázka: Niektoré vzorky môžu byť poskytnuté?

Odpoveď: Áno, len potrebujeme nejakú vzorovú cenu, vrátime ju späť, keď prejdeme do sériovej výroby.

Otázka: Ak na vašich webových stránkach nemôžeme nájsť to, čo chceme, čo by sme mali robiť?

Odpoveď: Môžete nám poslať e-mailom opisy a obrázky produktov, ktoré potrebujete, a overíme, či ich máme. Každý mesiac vyvíjame nové položky a niektoré z nich neboli včas na webe. Alebo nám môžete poslať vzorky expresne, rozvineme túto položku pre hromadné nákupy.


Hot Tags: vysoká čistota medi cieľ, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena, lacné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie